چهارشنبه , ۴ مهر ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / اجتماعی / بازدید دکتر صادق زاده از نهمین الکامپ گیلان

بازدید دکتر صادق زاده از نهمین الکامپ گیلان

بازدید دکتر صادق زاده از نهمین الکامپ گیلان
اختصاصی/همیار مردم :دکتر رمضانعلی صادق‌زاده معاون توسعه‌ فناوری و صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران عصر امروز با همراهی علی منتظری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت،مهندس رضایتی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان،فرشید بخشی‌نژاد رئیس هئیت مدیره نظام صنفی رایانه‌ای گیلان،از نمایشگاه الکامپ گیلان بازدید کرد.
005-747x498
014

دکتر رمضانعلی صادق‌زاده یکی از چهره‌های علمی کشور است که همه با نام ایشان، هم در مجلس و هم در حوزه فناوری اطلاعات و مخابرات آشنا هستند.
صادق‌زاده در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی، نمایندگی مردم رشت را برعهده داشت و نائب رئیس اول كمیسیون صنایع و معادن و رئیس كمیته ارتباطات و مخابرات مجلس شورای اسلامی بود.
وی همچنین مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، رئیس هیأت مدیره شركت ستیغ فرا افق (قرارگاه سازندگی خاتم الاوصیاء)، رئیس هیأت مدیره شركت مركز گسترش فنآوری اطلاعات (ایدرو)، رئیس هیأت مدیره شركت ایران فاوا گسترش (ایدرو)، رئیس هیأت مدیره شركت تولید لوازم مخابراتی و ارتباطات رایانه‌ای (سازمان اقتصادی كوثر) و نائب رئیس هیأت مدیره شركت توسعه صنایع و صادرات فارس، بخشی از سوابق اجرایی معاون توسعه فنآوری و صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است.

صادق‌زاده همچنین دارای سوابق متعدد دیگری، از جمله عضو هیأت امناء دانشگاه گیلان، عضو هیأت امناء دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی و درمانی گیلان، دبیر كل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای كشور، عضو كمیته امنیت ارتباطات شورای عالی امنیت ملی، رئیس كمیته ارتباطات و حمل و نقل كمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و کشتیرانی، مشاور فنآوری اطلاعات وزیر بازرگانی، عضو هیأت مدیره و رئیس مؤسسه آموزشی كشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است و در دهه ۱۳۶۰ نیز مسئولیت اداره مخابرات چند شهرستان استان گیلان و بخشداری لشت نشاء و زیباكنار شهرستان رشت را برعهده داشت.هم‌اکنون هم به عنوان معاون توسعه فناوری و صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و نیز سرپرست پژوهشکده میکروالکترونیک مشغول به کار و فعالیت است.

ارائه و انتشار بیش از ۱۲۰ مقاله علمی در مجلات و كنفرانس‌های علمی و بین‌المللی داخلی و خارجی نیز از جمله سوابق علمی معاون توسعه فنآوری و صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است.

دکتر رمضانعلی صادق‌زاده از جمله استادانی است که در خارج از کشور به تحصیل علم و دانش پرداخته و سپس به میهن خویش بازگشته تا بتواند به مردم و کشورش خدمت کند.

دکتر صادق‌زاده در سال ۱۳۳۷ و در شهر رشت به دنیا آمده است و بعد از گذراندن دوران مدرسه وارد دانشگاه شده و مدرک لیسانس خود را در رشته مخابرات از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی دریافت کرده‌است و به دلیل دانشجوی ممتاز بودن برای ادامه تحصیلات به خارج از کشور اعزام می‌شود و تحصیلات تکمیلی خود را تا درجه فوق دکترای کاربرد مهندسی مخابرات در مهندسی پزشکی ادامه می‌دهد و با کوله‌باری از دانش و تجربیات به کشور باز می‌گردد و به کار و فعالیت در کشور مشغول می‌شود.

IMG_0243)(

IMG_0245)(

IMG_0251)(

IMG_0256)(

IMG_0262)(

IMG_0272

IMG_0273

IMG_0278

IMG_0279

IMG_0283

IMG_0284

IMG_0293

IMG_0295

IMG_0301

IMG_0302

IMG_0307

IMG_0308

IMG_0315

IMG_0317

IMG_0321

IMG_0324

IMG_0330

IMG_0335

IMG_0336

IMG_0341

IMG_0355

IMG_0357

IMG_0362

IMG_0363

IMG_0365

IMG_0376

IMG_0390

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی
رفتن به نوارابزار